Modern hayatı şekillendiren yeni keşiflerin öncülüğünü üstlenerek daha iyi bir yaşamın standartlarını oluşturmak için çalışıyoruz.

727 Design Ekibi

İç Mimari Sanatı

Estetik kaygılardan doğan iç mimari sanatı, günümüzün vazgeçilmez bir alanı haline gelmiştir. Mobilya, aydınlatma, halı ve zemin kaplamaları, boya ve duvar kaplamaları, cam, metal gibi malzemeler iç mimarinin ana malzemeleri oluşturur ve mekanda bu ögelerle yaratıcı ve doğal tasarımlar yaratılır.

Mimarlarımız şaşırtıcı ve dramatik lüks tasarım deneyimlerini projelendiriyor ve hiçbir detayı gözden kaçırmadan bütünsel yaklaşımları ile projeleri amaçlarına yönelik, eşit güzellikte ve ölçülerde hayata geçiriyor.

727 Design olarak, Mimari ve iç mekanlarda değişimin çağdaş yaşama sunduğu yenilikleri etkileyici, şık, kalıcı ve fonksiyonel özellikleri ile birlikte kullanarak, yaşamsal gereksinimleri akılcı ve teknolojik çözümlerle karşılayan zamansız mekanlar tasarlıyoruz.

Cesur ve farklı fikirlerimizi ilham veren binalara, iç mekanlara, tasarım ürünlerine ve objelere dönüştüren çağdaş bir vizyon ile birleştiriyoruz. Yurtiçi ve yurtdışında her proje için öncelikle işverenin hedefleri, mevcut durumdatalep edilen ve gelecekte talep edilebilecek ihtiyaç programlarını ekip olarak dikkate alıyoruz.

Ön konsept çalışmasından planlama, yapım ve tamamlama aşamasına kadar olan tüm aşamalarda, her projenin tasarım kontrolünde yer alan profesyonel ekibin proje başarısının takım çalışması ile zebginleştiğine inanarak tüm tasarım fazlarında bu zenginliğe önem veriyoruz.